Home16 Sukhumvit16

  • Wi-Fi
  • Døgnåpen resepsjon
  • Express-innsjekking/utsjekking
  • Sykling
  • Spa-salong

Vandrerhjemmet ligger innen 10 minutters gange til Terminal 21 Asok bussholdeplass og 850 meter fra Asoke BTS-stasjon t-banestasjonen. Noen av rommene på Home16 Sukhumvit16 Bangkok har utsikt mot hagen.

Gjestene kan leie biler på vandrerhjemmet.

Restauranten serverer amerikanske retter.

Wat Traimit Withayaram Worawihan befinne seg 6 km fra ovrnattingsstedet, mens Dusit zoologiske hage er omkring 7 km unna. Hotellets beliggenhet ligger i nærheten av Embassy of Spain. Vandrerhjemmet ligger 17-minutters gange fra Cabbages & Condoms, og tilbyr retter av asiatisk mat. BTS-Nana jernbanestasjon ligger innenfor en 15-minutters spasertur.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Home16 Sukhumvit16 Bangkok
Usman Halal Home
pris kun for mobil

Usman Halal Home

8.0
Veldig bra 85 anmeldelser
468 m fra overnattingsstedet
USD 36 USD 32
per natt
Bliss 22 Residence
pris kun for mobil

Bliss 22 Residence

5.0
Skikkelig 0 anmeldelser
516 m fra overnattingsstedet
Honey House 2
pris kun for mobil

Honey House 2

8.5
Fabelaktig 17 anmeldelser
565 m fra overnattingsstedet
USD 26 USD 23
per natt
360° panorama
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Don Mueang internasjonale lufthavn
    28 km

    Togstasjoner

    BTS-Asok
    900 m

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    Aktiviteter

    • Sykling

    Tjenester på overnattingsstedet

    • Døgnåpen resepsjon
    • Express-innsjekking/utsjekking
    • Sikkerhet
    • Bagasjeoppbevaring
    • Garderobe
    • Romservice
    • Rengjøring
    • Vaskeri
    • Turer/ Billettservice

    Spisemuligheter

    • Restaurant
    • Snackbar
    • Bar/Salongområde
    • Middag

    På kjøkkenet

    • Felles kjøkken
    • Vannkoker

    Forretningsfasiliteter

    • Møte-/selskapslokale
    • Faks/Kopimaskin

    For barn

    • Brettspill

    Fritidsaktivitet

    • Underholdning
    • Solterrasse
    • Hageområde
    • Grillfasiliteter
    • Fritid/ TV-rom
    • Spa-salong
    • Damprom

    På rommene

    • Klimaanlegg
    • Sitteområde
    • Terrasse
    • Hagemøbler
    • Strykefasiliteter

    Utstyr

    • Flatskjerm tv

    Design

    • Parkettgulv
    • Gardiner

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt
    • Kaffebutikk
    • Nøkkelkorttilgang
    • Tilgang med nøkkel

    Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr tillatt !

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 14:00 til 23:59
    Utsjekking: til 12:00
    • Barn og ekstra senger
    • Maksimum antall ekstra senger på et rom er 1.
    Ofte stilte spørsmål
    • Hva er nærmeste flyplass til Home16 Sukhumvit16 vandrerhjem?
      Home16 Sukhumvit16 vandrerhjem ligger 30 km fra Don Mueang internasjonale lufthavn flyplass.
    • Hva er reglene for inn- og utsjekking på Home16 Sukhumvit16 vandrerhjem?
      Gjester på Home16 Sukhumvit16 vandrerhjem må sjekke inn senest 23:59 og sjekke ut frem til 12:00.
    • Hvor mye koster det å overnatte i Home16 Sukhumvit16 vandrerhjem?
      Prisen for en natts opphold på Home16 Sukhumvit16 vandrerhjem er $9.

    Sted

    360° panorama
    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Don Mueang internasjonale lufthavn
    28 km

    Togstasjoner

    BTS-Asok
    900 m

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Home16 Sukhumvit16 Bangkok

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk